MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 10656098
nr 1065 6098
Stolar
6 st (4 + 2), 50/60-tal
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 oktober 2016
kl 19:17:02